Zabawa z bańkami mydlanymi
Co to sa bańki mydlane?
Powietrze zamknięte w tafli wody, która mieni się różnymi kolorami. :) Tylko patrzeć i podziwiać te kształty i kolory baniek! Aż chce się je dotknąć.
Zorganizujemy dla Was zabawę wśród baniek mydlanych. Pokażemy Wam ogromne bańki, o średnicy nawet 1,5 m, czy tunele o długości 6 metrów. 
Zobaczycie także chmurę różnorakich baniek puszczanych ze specjalnej siatki. Możecie wbiegać w tę ścianę baniek, poczujecie jak pękają i pachną. 
Bańki mydlane dostarczają niezapomnianej zabawy dla dzieci i dorosłych. Tworzą wyjątkowe tło do robienia zdjęć. Są wspaniałą atrakcją na różne imprezy (urodziny, śluby, pikniki, festiwale itd.) 
Warsztaty tworzenia baniek mydlanych
Uwielbiamy tworzyć - wszyscy.
Zaczynamy od babek w piaskownicy. :) Jednak stworzenie bańki mydlanej - delikatnej, zwiewnej, pachnącej to dopiero Coś!
Uczestnicy warsztatów sami tworzą bańki mydlane przy użyciu kijków ze sznurkiem i płynu do dużych baniek mydlanych.
W czasie warsztatów uczymy jak zrobić duże i małe bańki kijkami, jak złapać bańkę na dłoń i włożyć w nią kwiatki, wdmuchiwać bańki do środka dużej bani, jak zrobić obręcz bańkową z dłoni itp.
Warsztaty to także zabawa i szaleństwo, bieganie wśród baniek i rozbijanie. Będzie też okazja spróbować swoich sił z ogromną siatką i tworzeniem ściany baniek mydlanych.
Zamykanie w bańce mydlanej
Każde dziecko, a czasem też dorosły, chce być zamknięte w bańce mydlanej. Dlaczego..? 
Mieliśmy pomysł, żeby robić zdjęcia twarzom osób zamykanych w bańce mydlanej, utrwalić ich reakcje - uśmiechy, zachwyt, szczęście...zobaczyć jak ta kolorowa tafla płynu działa na człowieka. Jest to niesamowite przeżycie i niesamowite zdjęcia.
Potrafimy zamknąć w bańce mydlanej 1 lub 2 osoby jednocześnie.